02188901817اخبار


مشهد قلب ایران است

کیم سئونگ که سفری به مشهد مقدس داشته در آنجا به خبران نگاران ما بیان گرده است که شهر مشهد قلب فرهنگ ایران است.این مرد چینی علاقه ی قلبی خود را به شهر مقدس مشهد اعتراف کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر با گوهرشاد همراه باشید.

ادامه مطلب

ایده جدید برای گردشگری در مشهد

به طور قطع اگر با برنامه‌ریزی عمل کنیم گسترش مکان‌های تفریحی تهدیدی برای مشهد حساب نمی‌شود، به شرط اینکه در اقداماتی که صورت می‌گیرد، هویت فرهنگی و مذهبی شهر مشهد و فرهنگ رضوی دیده شود.

ادامه مطلب

حیات وحش در کیش

ایجاد پارک حیات وحش در کیش نيمه دوم امسال آغاز مي شود،گردشگران در ميان جنگل های بکر کیش با صدها اصله درخت کهنسال کهور ایرانی و کنار،از تماشای حیات وحش اين جزيره مرجاني لذت خواهند برد.

ادامه مطلب

پذیرایی از زائران مشهد در اواخر ماه صفر

پذیرایی و تمهیدات از مهمانان و زائران پیاده ی مشهد مقدس در اواخر ماه صفر فراهم شده است.

ادامه مطلب

ایران رکوردار تولید مثل دلفین در خاورمیانه

دلفیناریوم کیش علاوه بر اینکه یک ظرفیت جذاب و دیدنی برای جذب گردشگر به حساب می آید ، رکورد دار میزان زایش در محیط بسته جهان است و در فهرست دلفیناریوم های برتر جهان بدون استفاده از دانش خارجی قرار دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

بلیط های تقلبی تور مشهد

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان‌رضوی از کاهش 30 درصدی قیمت بلیت‌های مشهد به نجف خبر داد و گفت: در روزهای اخیر بیش از 200 بلیت تقلبی به زائران اربعین فروخته شده است.

ادامه مطلب

ایران خودروهای گردشگری ساخت

ایران توانست خودروهای گردشگری بسازد. وزارت صنعت قول داده است که در مدت زمان کوتاهی تولید این اتومبیل ها را آغاز کند.

ادامه مطلب

کدام خدمات هتل ها را باور کنیم؟

اخبار مهم در مورده پنهان کاری های بعضی از هتل ها به مشتریان و دروغین بودن عکس ها ی پر زرق و برق در مورد هتل ها و امکانات آن ها.

ادامه مطلب

توزیع سفر در بریتانیا با دستکاری تعطیلات

تغییراتی که در شیوه تعطیلات مدارس در بریتانیا به اجرا درآمده است، نشان داده است که این امر بر والدین و صنعت سفر و گردشگری اثر می گذارد.

ادامه مطلب

ماجراجویی روی ریل راه آهن شمال

بیشتر از یک قرن است که قطارها به جاذبه ای برای گردشگری تبدیل شده اند، اما در تمام این سال ها کمتر پیش آمده که راه آهن خودش به تنهایی محصول گردشگری شود، اتفاقی که در ایران رخ داده است.

ادامه مطلب