02188901817دیدنی های کیش


شهر باستانی حریره کیش

شهر هشتصد ساله حریره مساحتی برابر 120 هکتار دارد و یکی از مکان های دیدنی جزیره کیش می باشد.قدمت این شهر به دوره ساسانیان و اوایل دوره اسلامی بر می گردد.

پیست اسکی آیس رینک کیش

پیست اسکی آیس رینک در مرکز خرید دامون در کیش واقع شده است که دومین پیست اسکیت روی یخ در ایران می باشد. در این پیست این ورزش مهیج برای همه گروه های سنی آموزش نیز داده می شود.

باغ راه ایرانی کیش

باغ راه ایرانی کیش مجموعه ای از 8 باغ معروف ایران است که به منظور جذب گردشگران ایرانی و خارجی و با هدف معرفی فرهنگ های مختلف ایران احداث شده است.

ماساژ درمانی در کیش

ماساژ درمانی یکی از بهترین شیوه ها برای رهایی از استرس، دردهای عضلانی و تقویت بافت های آسیب دیده می باشد. روش نوین ماساژ با ماهی را میتوانید در جزیره کیش تجربه کنید.

جاده جهان کیش

اگر ازآندسته از گردشگرانی هستید که به رانندگی و دوچرخه سواری در جاده علاقمند میباشید به هیچ وجه گردش در جاده جهان را ازدست ندهید.مناظرحیرت انگیز درکناردریا وجنگل از جاذبه های این جاده میباشد.

اسکله بزرگ تفریحی کیش

مجموعه اسکله تفریحی در مجاورت چند مجموعه تفریحی دیگر در کیش واقع شده است و دارای امکانات زیاد تفریحی میباشد که همین امر باعث محبوبیت بیشتر این مجموعه شده است.

کلبه هور جزیره کیش

در غربی ترین نقطه کیش دماغه ای وجود دارد که به یکی از بهترین مجموعه های تفریحی این جزیره بدل شده است. این مکان از قدیم کلبه هور نام داشته است. برای اطلاعات کامل از مکان به لینک زیر مراجعه کنید.

شهر زيرزمينی کاريز کیش

این کاریز در کیش واقع شده است که دیواره های آن از مرجان ها، سنگواره و صدف ها پوشیده شده است که 250 تا 570 میلیون سال قدمت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گوهرشاد همراه باشید.

آب انبار کیش

آب انبار کیش در سال 1371 تاسیس شد و در آن زمان برای جمع آوری آب های آشامیدنی از آن استفاده میکردند و زمانی که شهر کیش به منطقه ای گردشگری و توریستی تبدیل شد این مکان کارایی اش را از دست داد.برای اطلاعات بیشتر با گوهرشاد همراه باشید.

روستای باغلو کیش

روستای باغلو کیش تنها روستای به جامانده از دوران کهن جزیره کیش است که در جنوب غربی کیش واقع شده و بافت سنتی آن تا به امروزحفظ شده است. با تبدیل روستا باغلو کیش به منطقه ویژه گردشگری، مسافران تورکیش میتوانند همزمان از زیبایی دریا و محیط های بكر طبیعت کیش و دیدنی های کیش بهره مند شوند.

کشتی یونانی کیش

در غرب جزیره کیش کشتی بزرگی به گل نشسته است . این کشتی به عنوان یکی از نمادهای گردشگری کشور به حساب می آید که نامش کشتی یونانی است. این کشتی در سال 1345 راهی یونان بود که بنا به شرایط به گل نشست و 80 روز تلاش برای در آوردن آن به هیچ نتیجه ای نرسید تا این کشتی برای همیشه در آنجا بماند و به نماد جزیره کیش تبدیل شود.

غار خربس قشم

غار خربس در قشم یکی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان قشم و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. اين روستا حداقل تا زمان ساسانيان (1400 سال قبل) مکانى آباد و محل تردد سياحان و کشتى‌بانان بوده است. نام خربس خود واژه‌اى است که در زبان پهلوى از آن مى‌توان نشان يافت

جزایر ناز قشم

جزایر ناز قشم در 22 کیلومتری شهر قشم قرار دارد به علت شرایط جز میتوان تا یک کیلومتری داخل آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس رفت و از این شرایط ویژه به عنوان یکی از جاذبه های مهم گردشگری قشم، می توان بهره و لذت کافی برد.

آکواریوم ونمایشگاه خزندگان کیش

آکواريوم کيش که در ساختمان کانون هنر قرار داردو درآن انواع مختلفي از آبزيان زيبا و شگفت انگيز خليج فارس نگهداري مي شود.و نمایشگاه خزندگان بيش از يکصدگونه خزنده از خانواده مارسانان به نمايش گذاشته شده است.

غار نمک( قشم)

یکی از جاذبه های زیبای قشم غار نمک است این غار در فاصله ی 90 کیلومتری شهر قشم قرار دارد. در این منطقه جزیره کوه گنبدی شکل به ارتفاع 237 متر از دریا شکل گرفته است.وجود قندیل های سفید و بلورین نمک در اینجا باعث جذابیت گردشگری این منطقه شده است.

پارک ساحلی کیش

پارک ساحلی مرجان که در کنار مرکز خرید مرجان واقع شده است یکی از بهترین مناطق جزیره کیش است این پارک ساحلی بازار مرجان را به دریا ارتباط می دهد.بسیاری از مسافران کیش اینجا را میشناسند و از بودن در این پارک ساحلی زیبا لذت میبرند.